قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

کلید حل مشکلات شهرداریها در دست مردم است

کلید حل مشکلات شهرداریها در دست مردم است

شهردار هادیشهر گفت: کلید حل مشکلات تمام شهرداریها و علی الخصوص شهرداری هادیشهر در خود مجموعه شهرداری نیست بلکه در دست مردم است، شور و اشتیاق شما شهروندان فهیم هادیشهر در انتخابات گذشته نشان میداد که به دنبال تغییر و تحولات اساسی در مجموعه ساختار شهرداری و شورای اسلامی شهر هستید که این پیام به اندازه کافی واضح، شفاف و محکم بود.

صادقیان افزود: با توجه به کاهش کمک ها و اعتبارات ۲۰ الی ۳۰ درصدی که از طرف دولت به شهرداریها پرداخت میشد شهرداری هادیشهر نیز از این مقوله مستثنی نبوده است اما با همیاری مردم فهیم هادیشهر و تلاش مضاعف مجموعه شهرداری پروژه های بزرگی که در فصل جدید آغاز شده اند و بسیاری از آنها به اتمام رسیده یا در آستانه بهره برداری هستند این کمبود بودجه به نحوی جبران شده است تا خللی در برنامه های تعیین شده وارد ننماید .

صادقیان ادامه داد :مردم مشتریان شهرداری و صاحبان شهر هستند و علارغم ناراضایتی هایی که اصولا در هر رابطه دو طرفه ارباب رجوع و سازمان خدماتی به چشم میخورد اما با تلاشهایی که اخیرا صورت گرفته در بین اکثر اقشار مردم رضایت مندی مطلوبی حاصل شده و این مهم باعث اعتماد و تعامل سازنده بین مردم و شهرداری است که امیدواریم در اجرای این فریضه سربلند باشیم.

وی تاکید کرد: تمامی درآمد های شهرداری بطور مستقیم و غیر مستقیم از طریق شهروندان تامین می شود و شهروندان حق دارند بدانند هزینه‌هایی که در شهرداری انجام میگیرد در کجا، به چه صورت و به دست چه کسانی خرج میشود.

صادقیان در ادامه عنوان داشت: لکه گیری،آسفالت معابر و نهضت پیاده‌ رو سازی در سطح شهر آغاز شده و تا پایان دوره تصدی اینجانب ادامه خواهد داشت، برای ساماندهی فضای سبز با توجه به شرایط ویژه هادیشهر از لحاظ آب و خاک شایسته است تا کیفیت فضای سبز بیش از این  باشد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی میطلبد تا شهروندان محترم نقش پررنگ تری را ایفا نمایند، اگر بخواهیم همزمان در چندین نقطه از شهر پیاده روسازی و نهضت آسفالت بهتر پیگیری شود  مشارکت شهروندان امری ضروری به نظر میرسد .

شهردار هادیشهر در پایان گفت: با تشکر و قدر دانی از همدلی و دلسوزی که بین تک تک اعضای شورای اسلامی شهر هادیشهر به چشم میخورد، امید است تک تک مشکلات کنونی و آتی برچیده شده و با تحکیم "مثلث اعتماد" مردم، شورا، شهرداری شاهد پیشرفتهای چشمگیری در عرضه عمرانی و فرهنگی و ... در هادیشهر باشیم و از تلاشها . انشاالله

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (757)
کد خبر: 100
  • کلید حل مشکلات شهرداریها در دست مردم است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: