قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

خرید کارخانه آسفالت توسط شهرداری هادیشهر

خرید کارخانه آسفالت توسط شهرداری هادیشهر

هادیشهر با جمعیت بالغ بر 30000 نفر و موقعیت مناسب در استان به لحاظ جغرافیای، گردشگری و آب هوایی همه ساله پذیرای مهمانان زیادی از اقصی نقاط کشور می باشد. در راستای ساماندهی و بهسازی هرچه بیشتر معابر و خیابانها، شهرداری هادیشهر جهت تامین آسفالت مورد نیاز در سطح شهر اقدام به خرید کارخانه آسفالت از سازمان همیاری نمود.

این کارخانه که در سه راهی مارازاد در 20 کیلومتری هادیشهر به سمت سیه رود واقع شده در زمینی به مساحت 4 هکتار و ظرفیت تولید 120 تن در ساعت، خریداری و تحویل گرفته شد.

شهردار هادیشهر اعلام کرد : وجود کارخانه آسفالت یکی از بزرگترین نیازهای شهرداری هادیشهر در سالیان قبل بوده است. امید است بعد از رفع نقایص و سرویس اولیه و تامین قیر و مصالح مورد نیاز آماده خدمات رسانی مطلوب باشد. تامین قیر از نیازهای اساسی این کارخانه می باشد که جادارد از زحمات و دلسوزی های نماینده محترم مردم فهیم شهرستان جلفا ، مرند جناب آقای دکتر حسن نژاد کمال تشکر و قدر دانی را اعلام داریم.

روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری هادیشهر گفت: امیدواریم با راه اندازی این کارخانه درخواست های اهالی محترم مبنی بر آسفالت محلات که مورد تقاضای اکثر مردم در تماسهای تلفنی با سامانه پاسخگوی 137 می باشد، برآورده شود.

تعداد امتیازات: (5) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (733)
کد خبر: 102
  • خرید کارخانه آسفالت توسط شهرداری هادیشهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: