توانمندی شهروندان شهرداری هادیشهر

 قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

استفاده از توانمندی شهروندان در عمران وآبادانی شهری

استفاده از توانمندی شهروندان در عمران وآبادانی شهری
به نقل از روابط عمومی شهرداری هادیشهر میکائیل صادقیان شهردار هادیشهر گفت: شهروندان از مهمترین منابع انسانی مدیریت شهری هستند که می توانند با ظرفیت سازی مناسب یکدیگر را پوشش دهند.
شهردار هادیشهر تاکید کرد: آموزش اجتماعی، استفاده از توانمندی شهروندان در عمران وآبادانی شهری بسیار موضوع مهمی است که مدیریت شهری نگاه ویژه ای به تحقق کامل آن دارد.
وی گفت: شهرداری هادیشهر در راستای سیاست گذاری های خود سعی در تدوین برنامه هایی دارد که اهداف کلان این دستگاه را در کوتاه ترین زمان تامین کند.
 وی افزود: برای  عمران و آبادانی وتوسعه‌ شهر ارایه‌ اطلاعات صحیح، صریح و سریع به شهروندان الزامیست که قطعاً نتیجه این آگاه شدن، ارتقای سطح مشارکت و در نهایت توسعه و عمران و آبادانی ‌ شهری است.

وی با اشاره به لزوم ارتقای کیفیت خدمات به همشهریان عنوان کرد: انتظار شهروندان از ما ارائه خدمات مطلوب می باشد و باید تلاش شود افزایش کیفیت خدمات همواره یک گام جلوتر از افزایش قیمت خدمات باشد.

صادقیان همچنین با بیان اینکه نیاز امروز شهرداری استفاده از نیروهای آماده به خدمت است گفت: تشخیص و شناسایی کارهای مهم تر از مهمترین کارهای مدیران به شمار می رود چرا که افکار بزرگ می تواند زمینه ساز کار بزرگ باشد.

وی در خاتمه تقویت زیباسازی ، بهره برداری از اندیشه های مدیریتی جامع و برنامه های مدون را دستور کار کلیه معاونین و مدیران شهرداری دانست.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (615)
کد خبر: 12
  • استفاده از توانمندی شهروندان در عمران وآبادانی شهری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: