قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

عملکرد مطلوب شهرداری هادیشهر در بخش فنی و عمرانی

عملکرد مطلوب شهرداری هادیشهر در بخش فنی و عمرانی

با نزدیک شدن به فصل سرما شهرداری هادیشهر با حداکثر توان خود در نقاط مختلف شهر در حال مرمت کوچه ها و معابر من جمله کانیو گذاری آسفالت ریزی می باشد.

شهردار هادیشهر گفت : از ابتداء شروع فصل کاری سیاست ما این بود که بتوانیم بیشترین بهره را از زمان ببریم تا بتوانیم معابر و کوچه هایی را که سالیان سال دچار فراموشی شده بودند را احیا کنیم و بنابه همین دلیل شهرداری هادیشهر اقدام به خرید کارخانه آسفالت نمود و با بهره گیری از نیروهای متخصص و اراده مصمم نتایج بسیار مطلوبی حاصل شد.

صادقیان افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود 9000 متر کانیو گذاری ، 13000 تن آسفالت ریزی کوچه ها و 4000 تن آسفالت ریزی خیابانهای اصلی در کارنامه عملکرد هشت ماهه نخست سال 93 شهرداری هادیشهر به ثبت رسیده است و این روند تا جائی که شرایط جوی اجازه دهد ادامه خواهد داشت.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (871)
کد خبر: 130
  • عملکرد مطلوب شهرداری هادیشهر در بخش فنی و عمرانی
  • عملکرد مطلوب شهرداری هادیشهر در بخش فنی و عمرانی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# قلی بابایی گرگری
ضمن سلام وخسته نباشید به همه کارکنان زحمتکش خصوصا شهردارنمونه اقای صادقیان.درخصوص مرمت کوچه هاومعابر واقعا دست مریزاد.ولی درموردکوچه بعثت13واقع دربلواربعثت باوجود‍‍‍رفت وامدهای مداوم و‍‍‍نامه نگاری های زیادتاکنون موفق به گرفتن جواب نشده ایم.کوچه مزبوربااولین بارش بصورت باتلاق درمیایدکه درامدن ازان واقعا مشکل می شود.من ازطرف اهالی عاجزانه تقاضاداریم که اقای شهردارفقط یکباردرمسیرخودبازدیدی نموده شاید برای کوچه ماهم گوشه چشمی بیاندازند.باتشکر

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: