قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

اصلاح و باز سازی میدان ولایت فقیه

اصلاح و باز سازی میدان ولایت فقیه

میدان ولایت فقیه که از دیر باز موجبات تصادف و کندی ترافیک می شد به همت شهردار موفق هادیشهر مهندس صادقیان اصلاح و باز سازی شد.

این میدان که طی سالیان گذشته شاهد تصادفات بسیاری بوده، اکنون با طراحی مهندسی جدید شکلی استاندارد به خود گرفته است.

شهردار هادیشهر گفت : با کوشش و تلاش چندین برابر و شبانه روزی خوشبختانه موفق شدیم بعد از تایید نهایی طرح میدان توسط شورای ترافیک استارت پروژه را بزنیم و در طی کمتر از 10 روز و به میمنت فرا رسیدن نوروز آماده بهره برداری و حتی کاشت فضای سبز داخلی شود.

همچنین صادقیان افزود : شهروندان گرامی شاهد کارهای عمرانی در شهر هستند و شهر سیمائی کارگاهی به خود گرفته است. در سال 94 نیز در تلاش هستیم بیش از سال گذشته در عمران و آبادانی شهرمان تلاش کنیم. 

صادقیان وعده نصب تندیس دیگری در میدان ولایت فقیه را داد.

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (563)
کد خبر: 160
  • اصلاح و باز سازی میدان ولایت فقیه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# فریدون کاملی
نهایت تشکر ازجناب اقای شهردارصادقیان وهمچنین مهندس شکارچی وصادقی وپیمانکار محترم و تمام پرسنل زحمتکش شهرداری که در اتمام این میدان زحمت کشیدن تقدیر و تشکر را دارم . ودرضمن امیدوارم تندیس انتخابی جناب اقای شهردار در نصب این میدان به زیبایی شهرمان هادیشهر بیفزاید.
2
# اهالی حاجی باغی
با عرض سلام و خسته نباشید جناب عاغای شهردار و دیگر همکاران عزیز و گرامی، عرضمان به حضور این است که میدان ولایت فقیه در آغاز سال نو مجدداً باز سازی شده ولی داخل این میدان همچنان نیمه کاره مانده و از زیبایی و خوش جلوه نشان دادن این منطقه که بهترین جای هادیشهر میباشد، می کاهد. همچنین قسمت ورودی شهر که از طرف ماشین آرخی ( بالاتر از پمپ گاز ) است ،اصلا دارای جلوه ی خوبی نمیباشد و مهم ترین چیزی که فرهنگ آن شهر را نشان میدهد، قسمت ورودی آن منطقه است. انشالله به حول قوه ی الهی و تلاش همکاران و شهردار عزیز و مفتخر این شهر ، امید بر آن داریم که با کمک شهروندان ، شهری زیبا داشته باشیم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: