قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

دستکش سفیدها در هادیشهر

دستکش سفیدها در هادیشهر

گروهی از شهروندان با حرکتی خود جوش اقدام به جمع آوری زباله ها در مسیر گلزار شهدای هادیشهر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری هادیشهر عده ای از اهالی شهر با تشکیل گروهی موسوم به "دستکش سفیدها " با هدف کمک به نظافت شهر روز پنج شنبه اقدام به جمع آوری حدود 7 کیسه زباله در مسیر منتهی به گلزار شهدا و محوطه داخلی وادی رحمت کردند.

آقای حمید حسین خواه که بانی این امر است به گزارشگر ما گفت : من معتقد هستم که هر آنچه باید انجام گیرد در عمل باید نشان داد و اعتقادی به نصب بنرهای تشکر و قدردانی از شهرداری نیست و مردم خود باید با انجام برخی تمهیدات و اقدامات همیار شهرداری باشند تا با تنظیف محیط اطراف خود سهمی در پاکیزگی شهرشان داشته باشند.

این شهروند وظیفه شناس ادامه داد : امروز ما در اولین فاز با همکاری 10 نفر از اقوام و آشنایان اقدام به جمع آوری 7 کیسه زباله از این نقطه شهر شدیم و در فازهای بعدی این مسیر به صورت کامل تمیز خواهد شد و محل بعدی اطراف بنای تاریخی کول تپه خواهد بود.

حسین خواه از مردم فهیم هادیشهر خواست با مد نظر قرار دادن شعار " شهرما خانه ما " می توانند به این گروه بپیوندند و با دفع صحیح زباله هایشان همگام با شهرداری در آراستگی شهر سهیم باشند.

به گفته یکی دیگر از اعضای دستکش سفیدها: بیشتر زباله‌ها رها شده در طبیعت ظروف یک بار مصرف و پلاستیک بود که به هیچ وجه تجدید پذیر نیست و در طبیعت باقی می‌ماند. افراد بهتر است که زباله‌ها خود را نیز مانند وسایل دیگر برگردانند و در شهر در سطل‌های زباله بیاندازند.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (667)
کد خبر: 161
  • دستکش سفیدها در هادیشهر
  • دستکش سفیدها در هادیشهر
  • دستکش سفیدها در هادیشهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: