قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

شهردار هادیشهر: اولویت جدی ما روان سازی و تسهیل کارهای مردم است

شهردار هادیشهر: اولویت جدی ما روان سازی و تسهیل کارهای مردم است

شهردار جدیدالانتصاب هادیشهر در گفتگو با نشریه آذربایجان اهداف و برنامه های خود را تشریح کرد .

میکائیل صادقیان در این گفتگو با اشاره به رویکرد خود در زمینه شفاف سازی و تکریم ارباب رجوع، افزایش آگاهی مردم در امور شهرداری و شناخت حقوق حقه مردم را مورد تأکید قرار داد و افزود: ما به پرسنل شهرداری گوشزد نموده ایم قوانین و مقررات شهرداری را در معرض دید مردم قرار دهند تا مردم با شناخت دقیق از مطالبات قانونی خود به شهرداری مراجعه کنند تا بهتر و بیشتر بتوانیم رضایتمندی مردم را جلب نماییم چرا که ما نیز بخشی از مردم هستیم .

وی همچنین گفت: انتظار ما از مردم این است که ما را مورد حمایت قرار دهند تا بتوانیم خدمتگزار مردم باشیم که فلسفه وجودی شهردار و شهرداری خدمت به مردم است و ما منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده مردم هستیم تا بهتر به وظیفه خود عمل نماییم.

صادقیان گفت: ما برنامه هایمان را بر اساس نیازهای مردم و اولویت های شهر و بر اساس قول هایی که به منتخبان مردم در شورای شهر داده ایم، به ویژه اقداماتی که می تواند گره گشای مشکلات ترافیکی باشد عمل می کنیم .

وی در پاسخ به سؤالی در ارتباط با رعایت عدالت در برابر مردم، مراجعه مردم به شهرداری را سبب خیر و برکت برای شهرداری دانست و افزود: اساس عملکرد ما بر اساس ضوابط است ولی در مواردی که نیاز به تفسیر باشد به کارکنان متذکر شده ایم که قانون را به نفع مردم تفسیر کنند تا رضایت مردم را که بزرگترین سرمایه ماست به دست آوریم .

شهردار هادیشهر یکی از دلایل پذیرش مسئولیت شهرداری را خدمت صادقانه به همشهریان ذکر نمود و افزود: افتخاری بالاتر از این نیست که بتوانیم برای همشهریان یادگاری ارزشمند باقی گذاریم تا فرزندان خود ما نیز آثار و عملکردهای ما را ببینند .

وی "پارک شهر" موجود را از آثار دوران خدمت خود در شهرداری برشمرد و ادامه داد: که پارک مذکور با مشکلات فراوان و با حداقل امکانات طراحی و اجرایی شد که امروز در معرض دید و مورد استفاده مردم شریف شهر است .

میکائیل صادقیان همچنین در پاسخ به سؤالی در رابطه با اجتناب از طولانی شدن امور مردم گفت: یکی از اولویت های جدی ما روان سازی و تسهیل کارهای مردم است که به لطف خدا این موضوع را با تمام توان پیگیری می کنیم و در حال جمع آوری اطلاعات پرونده های موجود در شهرداری هستیم تا نسبت به حل مسائل و مشکلات مردم در سریعترین زمان ممکن اقدام نماییم .

وی در ارتباط با پروژه های در دست مطالعه و اجرا نیز گفت: اصلاح وضعیت شبکه معابر و برخی مسیرگشایی ها را در دستور کار داریم که به دلیل اجتناب از برخی بازتاب ها علاقه ای به رسانه شدن آن قبل از شروع عملیات آن ها نداریم ولی به طور حتم در سال 93 برنامه های را اجرایی می کنیم که بیشتر این برنامه ها در حوزه معابر و باز کردن گره های ترافیکی و فضای سبز و گل کاری میادین و بلوارها خواهد که بدون شک باعث تحولاتی در چهره شهر خواهد شد .

صادقیان برچیدن بلوار وسط خیابان در شمال شهر را اجتناب ناپذیر دانست و گفت: ما برای جمع کردن آن که باعث باریک تر شدن خیابان و بروز مشکلاتی برای مردم شده است، منتظر سیر تشریفات قانونی هستیم و به محض آماده شدن مقدمات آن به برچیدن آن اقدام می کنیم .

شهردار هادیشهر همچنین از مردم و رسانه ها خواست ایده های خود را که بتواند مجموعه شهرداری را در راستای خدمت بهتر کمک کند  از طریق ایمیل یا پل ارتباطی 137 در اختیار شهرداری قرار دهند تا شهری زیبا و در شأن مردم با فرهنگ هادیشهر داشته باشیم 
تعداد امتیازات: (16) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (800)
کد خبر: 17
  • شهردار هادیشهر: اولویت جدی ما روان سازی و تسهیل کارهای مردم است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: