قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

رئیس جدید شورای اسلامی هادیشهر منصوب شد

رئیس جدید شورای اسلامی هادیشهر منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری هادیشهر جلسه انتخاب چهارمین دوره ریاست شورای شهر هادیشهر برگزار و داود ایران نژاد حائز اکثریت آرا گردید.

وارستگان گفت  : در این جلسه که با حضور تمام اعضای شورا برگزار گردید داود ایران نژاد با اخذ 4 رای از 7 رای به عنوان چهارمین رئیس شورا انتخاب شد. همچنین حیدر محمد زاده با 4 رای به عنوان نائب رئیس شورا، غلامعلی اوروجی با 5 رای به عنوان خزانه دار و وحید احمد زاده به عنوان منشی شورا انتخاب شدند.

ایران نژاد طی گفته گوی تلفنی گفت : همانطور که در سه سال پیشین به کمک همکاران شورا و شهرداری گامهای بسیار بلندی برداشته شد ، مصمم هستیم تا نهضت خدمات رسانی به مردم شریف هادیشهر را ادامه دهیم.

وی اظهار کرد: در بحث عمران و آبادانی عملیات آسفالت ریزی ادامه دارد و چهار پیمانکار به طور همزمان در این راستا در حال فعالیت هستند و مردم همه روزه شاهد تغییرات اساسی در شهرشان هستند.

ایران نژاد افزود: از جمله اولویت های کاری در سال جاری و سال آتی پیگیری بحث فاضلاب شهری ، مسیر گشائی، افزایش روشنائی معابر، تکمیل طرح جامع شهری و به روز رسانی طرح تفصیلی هادیشهر می باشد.

وی با اشاره به محدودیت های استخدامی خاطر نشان کرد شهروندان محترم با همکاری هرچه بیشتر با عوامل شهرداری مخصوصا در بحث برداشت و جمع آوری زباله در آبادانی هرچه بیشتر شهرشان کوشا باشند.

95/06/15

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (736)
کد خبر: 334
  • رئیس جدید شورای اسلامی هادیشهر منصوب شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: