نجات معجزه آسای کودک سه ساله توسط آتشنشانان شهرداری هادیشهر

 قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

نجات معجزه آسای کودک سه ساله توسط آتشنشانان شهرداری هادیشهر

نجات معجزه آسای کودک سه ساله توسط آتشنشانان شهرداری هادیشهر

به نقل از روابط عمومی شهرداری هادیشهر بعد از تماس تلفنی با آتش نشانی هادیشهر در خصوص سقوط کودک سه ساله به چاه نیروهای آتش نشانی سریعا به محل که محله قراملک گزارش شده بود اعزام شدند.

بعد از انجام تدابیر لازم در محل به کمک نیروهای زحمت کش آتش نشانی کودک سه ساله به نام امیر رضا حاتم زاده که از ترس مدام فریاد میزد از عمق ده متری چاه به سلامت بیرون آورده شد.

طبق گفته شاهدان عینی و پدر امیر رضا چاه ده متری که در گوشه حیاط قرار داشت هنگامی که امیر رضا در حیاط بازی میکرد دچار شکستگی شد و کودک سه ساله  همراه با دهانه چاه که قطری حدود 50 سانت داشت به قعر چاه سقوط کرد که خوشبختانه کوچکتری آسیبی هم این حادثه دربر نداشت که جای شکر از خداوند متعال دارد.

در اینجا جا دارد از آقای مرتضی صفرزاده از همسایگان محل که با به خطر انداختن جان خود کمک بسیار بزرگی در بیرون آوردن امیر رضا داشت و همچنین پرسنل زحمتکش آتش نشانی شهرداری هادیشهر آقایان : سعید رشیدی ، عباس علی محمدی ، امیر مقبولی ، شریف موسوی به خاطر زحمات بی منتشان تقدیر و تشکر نمود . و من الله توفیق

تعداد امتیازات: (9) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (913)
کد خبر: 43
  • نجات معجزه آسای کودک سه ساله توسط آتشنشانان شهرداری هادیشهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# مرتضی
چه کسی این کودک رااز چاه بیرون اورد
2
# قلی بابایی گرگری
باتشکر از کارکنان زحمتکش اتشنشانی.جا داشت از اقای صفرزاده که با به خطر انداختن جانش دراین عملیات واقعا ایثار کرد یک تشکر خشک وخالی می گردید تا باعث دگرمی او می شد.
3
# احد حاتم زاده عموی امیررضا
واقعا باید از آقا مرتضی صفرزاده تقدیر میشد(کسی که همسایه بود و امیررضا را از قعر چاه بیرون آورد)ولی حیف از کسانی که فقط و فقط شاهد بیرون آوردن کودک بودن تشکر شده .آقا مرتضی انشاالله اجر کار با شهامتت را از خدا بگیری بنده که کاره ای نیست.
4
# احد حاتم زاده عموی امیررضا
جا دارد ازآقای مرتضی صفرزاده که کودک را از چاه بیرون آورد تشکر کنم در حالی که بقیه.......اجرت را خدا بدهد آقا مرتضی واقعا شهامتت قابل تحسین است.
5
# مدیر سایت
با تشکر از راهنمایی های شما شهروندان عزیز اخبار فوق اصلاح گردید.
6
# احد حاتم زاده عموی امیررضا
باسلام و خسته نباشید.از اصلاح خبر تشکر می کنیم.موفق باشید
7
# شاهد عینی
چرا آتشنشانان و شهرداری موفقیت را از آن خود می داند در حالی که هیچ کدام از آتش نشانان هیچکدام جرأت رفتن به قعر چاه 10 متری را نداشتند و فقط نظاره می کردند .
فردای روزی که کودک به چاه افتاد شهرداری از ماجرا اطلاع پیدا کرده بود و فیلمبردار فرستاده بود . پس روز ماجرا کجا بودند حال از موفقیت صحبت میکنند و از آن خود میپندارند .
آقای صفرزاده متشکرم . از طرف تمام اهالی خانواده حاتم زاده متشکرم . اجرتان با خدا.
8
# مدیر سایت
با سلام
شاهد عینی : با تشکر از نظر شما ولی نا گفته نماند که اگر کمک و امداد و نردبان دوازده متری آتشنشانی اگر نبود هرگز این موفقیت حاصل نمیشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: