قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

برگزار مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهداء گمنام

برگزار مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهداء گمنام
💢 مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهدا گمنام هادیشهر با شکوهی بی نظیر و با حضور امام جمعه هادیشهر، فرماندار شهرستان جلفا به همراه معاونین، اعضای شورای شهر ، شهردار و پرسنل شهرداری هادیشهر ، مسولین و کارکنان ادارات، اقشار مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و جمع کثیری از کسبه و اصناف شهرستان جلفا و هادیشهر در بوستان شهداء گمنام هادیشهر برگزار گردید.

💢 در این مراسم ابتدا سرهنگ شریفی فرمانده سپاه ناحیه جلفا ضمن خوشامد گویی به حاضرین با اشاره به آثار ماندگار شهیدان مقام و منزلت شهیدان را گرامی داشت.  ایشان از تلاشهای چند روزه شهردار هادیشهر و پرسنل زحمت کش شهرداری در آماده سازی و فضاسازی محل برگزاری مراسم و همکاری های بی دریغ شهرداری تقدیر و تشکر نمود.

💢 در ادامه فرماندار شهرستان جلفا گفت :  در جوار شهدا بودن برکات فراوانی دارد که بهره مند شدن از این برکات مستلزم پیروی از الگوی رفتاری این شهیدان می باشد.
وی خاطرنشان کرد: مهمترین درسی که می توان از این شهدا گرفت نحوه احترام و نکوداشت مقام و جایگاه والدین توسط این شهیدان عزیز است.

💢 حجت الاسلام انتظاری امام جمعه  هادیشهر و جلفا نیز در این مراسم گفت : آگاه سازی جوانان نسبت به دسیسه های دشمنان وظیفه همگان بوده و آشنا کردن جوانان و نوجوانان با خط مشی ها و منش های شهیدان میتواند برای نظام جمهوری اسلامی ایران مصونیت داشته باشد.


عطرافشانی و گلباران قبور مطهر شهدا، روایتگری و سخنرانی و اجرای سرود از بخش های این برنامه بود.


5 مرداد

@shahrdari_hadishahr
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (284)
کد خبر: 454
  • برگزار مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهداء گمنام
  • برگزار مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهداء گمنام

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: