تشکیل ستادهای استقبال از مسافران نوروز 93 توسط شهرداری هادیشهر

 قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

تشکیل ستاد استقبال از مسافران نوروزی

تشکیل ستاد استقبال از مسافران نوروزی

به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری هادیشهر نوروز امسال دو ستاد جهت استقبال و معرفی هرچه بهتر منطقه هادیشهر و جاذبه های توریستی این بخش از 29 اسفند تا 15 فروردین آماده ارائه خدمات به مسافران عزیز تشکیل شده است که ستاد شماره یک در محل شهرداری و ستاد شماره دو در ورودی هادیشهر و مقابل پلیس راه مستقر شده اند.

صادقیان شهردار هادیشهر همچون گذشته که شعار تکریم ارباب رجوع را سرلوحه خویش قرار داده است در این خصوص نیز بر ارائه خدمات مطلوب و در خور شان هادیشهر و مسافران نوروزی تاکید و از نیروهای ستاد استقال نوروزی خواستند تا با تمام توان و امکانات موجود در معرفی هرچه شایسته تر هادیشهر کوشا باشند. در این میان سه کارگروه ستاد استقبال، ستاد حمل و نقل و ستاد اسکان طبق برنامه ریزی های گذشته تشکیل و در حال خدمات رسانی می باشند.

همچنین شهرداری هادیشهر در ستاد استقبال بسته های فرهنگی شامل بروشور معرفی هادیشهر و جاذبه های توریستی اطراف ، نقشه شهر و نقاط دیدنی، خودکار و پذیرائی از مسافران را به میهمانان عرضه می نماید.

با توجه به اینکه تشکیل ستادهای استقبال برای اولین بار در سطح گستره اجرا شده است لذا امکان بروز برخی مشکلات و کاستی ها خواهد بود و بدینوسیله از حضور همه بزرگواران پوزش خواسته و با سامانه 137 آماده دریافت  انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (704)
کد خبر: 46
  • تشکیل ستاد استقبال از مسافران نوروزی
  • تشکیل ستاد استقبال از مسافران نوروزی
  • تشکیل ستاد استقبال از مسافران نوروزی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# جبار ستمگر
سلام فقط خواستم اولین نظر دهنده من باشم

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: