آغاز عملیات احداث بلوار ولایت فقیه

 قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

آغاز عملیات احداث بلوار ولایت فقیه

آغاز عملیات احداث بلوار ولایت فقیه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری هادیشهر عملیات احداث بلوار ولایت فقیه از سمت لیورجان که عملیات خاک برداری و زیر سازی آن چند ماه پیش آغاز شده بود با شروع فصل کار و مساعدت هوا از سر گرفته شد.

شهرداری هادیشهر با به کار گیری نیروهای مجرب  متخصص این عملیات را در حالی شروع کرد که در بیشتر نقاط شهر عملیات عمرانی در حال اجراست. شایان ذکر است که بعد از اتمام این پروژه عرض جاده مذکوز از 8 متر به 14 متر دو بانده تغییر خواهد یافت تا در ترافیک روان و بی خطر سهمی ایفا کند.

در این راستا مهندس صادقیان شهردار هادیشهر توضیح داد که این عملیات از مرحله نقشه برداری و ایجاد خط تعریض و خاکبردای و زیر سازی جهت آسفالت گذشته و در حال حاظر عملیات تسطیح و زیر سازی نهایی انجام می شود.

شهردار همچنین طرح اصلاح هندسی میادین مقابل بیمارستان ساجدی و ورودی کوی فرهنگیان که از نقاط حادثه خیز و پر خطر از لحاظ ترافیکی می باشد و مکررا از طرف شهروندان عزیز مورد انتقاد واقع شده بعد از بررسی های مختلف و طرح در جلسات استانی و شورای ترافیک آماده شده و بعد از برگزاری مناقصه و مراحل قانونی به پیمانکار واجد شرایط واگذار خواهد شد باشد که قدمی در جهت حفظ سلامتی و امنیت مردم شریف برداشته شود.

به گفته شهردار محترم هادیشهر تجهیز بلوار ولایت فقیه به سیستم روشنایی و علائم راهنمایی و رانندگی در فازهای بعدی در برنامه کاری شهرداری هادیشهر بود و بلافاصله بعد از آسفالت ریزی اجرا خواهند شد.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (700)
کد خبر: 53
  • آغاز عملیات احداث بلوار ولایت فقیه
  • آغاز عملیات احداث بلوار ولایت فقیه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: