قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

گرامیداشت ولادت حضرت علی (ع) و مراسم تجلیل از پرسنل شهرداری هادیشهر

گرامیداشت ولادت حضرت علی (ع) و مراسم تجلیل از پرسنل شهرداری هادیشهر

بی شک همه ما آگاهیم که شهری زیبا و آباد و نظیف حاصل  خدمات رسانی مطلوب و کار بی دریغ پرسنل زحمت کش شهرداری در هر شهری است.

شهرداری هادیشهر نیز با وجود مشکلات زیادی که پیش روی خود داشته به کمک نیروهای متعهد و زحمت کش خود سعی در جبران این کمبودها دارد و تلاش نموده تا نظر مردم شریف هادیشهر را جلب نماید که استقبال بی نظیر همشهریان عزیز در همایش بزرگ پیاده روی نشانه این حقیقت شیرین یعنی همدلی مردم و شهرداری دارد.

در همین راستا شهرداری هادیشهر به مناسب ولادت با سعادت امیر المومنین حضرت علی (ع) مراسمی جهت تجلیل از کارگران زحمت کش و پرسنل خدمت گذار برگزار نمود که آغاز برنامه با گوش جان سپردن به آیاتی از کلام الله مجید و سپس سرود ملی جمهوری اسلامی ایران بود.  در ادامه برنامه های متنوع و سرگرم کننده ای جهت ایجاد فضای شاد بین مدعوین برگزار شد که میتوان به مسابقات سوال و جواب ، نمایش تنز، و ... اشاره کرد که با اهداء جوائز مختلف رنگ و رویی بی نظیر داشت. در این مراسم که اعضای محترم شورای اسلامی نیز حضور داشتند جو صمیمی حاکم بر سالن ستودنی بود.

در خلال برنامه ها هریک از اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار محترم سوالاتی در خصوص ایده آل های یک شهر خوب مطرح کردند و به برندگانی که بیشتر آنها خردسال بودند جوائز نفیس اهدا نمودند که خوشحالیشان وصف ناپذیر بود.

در پایان از زحمات شهردار محترم هادیشهر جناب آقای مهندس صادقیان و همچنین اعضای محترم شورای اسلامی که بانی این امر خیر بودند کمال تشکر را داریم و امید است جهت همدلی هرچه بیشتر بین خانواده بزرگ شهرداری روز به روز قامهای بلندی برداشته شود.

مشاهده آلبوم تصاویر

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (765)
کد خبر: 65
  • گرامیداشت ولادت حضرت علی (ع) و مراسم تجلیل از پرسنل شهرداری هادیشهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: