قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

توسعه فضای سبز و گسترش پارک شهر

توسعه فضای سبز و گسترش پارک شهر

با مدیریت فضای سبز شهری می توان هر شهری را با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود فضای سبز متناسب با محیط فراهم کرد که سالهای سال اثرات مطلوب خود را به شهر ارزانی دارد.

    مهمترین اثرات فضای سبز در شهرها ،کارکرد های زیست محیطی آنها است که ایجاد تعادل بخشی در متابولیسم شهر از یک سو و بالا بردن سطح زیبایی از سوی دیگر ،سبب افزایش کیفیت زیستی شهرها می شوند .ودر حقیقت فضای سبز ریه های تنفس شهرها به شمار می آیند.

مدیریت فضای سبز شهری در اصل کلیه مراحل ارزیابی ،طــراحی و کاشت متناسب با محـل ،نظارت در حفـظ و نگهداری آن با همکاری مردم می باشد .

شهرداری هادیشهر نیز در همین راستا با عزم راسخ گسترش فضای سبز من جمله پارک شهر را سرآغاز این راه ماندگار قرار داده تا در ارائه خدمات مطلوب تر پیشقدم باشد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری هادیشهر این پروژه که با هدف گسترش فضای سبز پارک شهر آغاز شده ، در آینده شاهد تحولاتی اساسی و نوین در این مکان خواهیم بود .

همچنین شهردار هادیشهر گفت : بعد از اتمام عملیات زیرساختی و مهیا نمودن بستر های لازم ایجاد محیط بازی کودکان، زمین بازی ، آلاچیق و سایر امکانات رفاهی در پارک شهر در نظر گرفته شده است که به مرور تکمیل و جهت بهره برداری همشهریان عزیز مهیا خواهد شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (658)
کد خبر: 68
  • توسعه فضای سبز و گسترش پارک شهر
  • توسعه فضای سبز و گسترش پارک شهر
  • توسعه فضای سبز و گسترش پارک شهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# قاسم
سلام
پارک هادیشهر فعلا از نظر وسایل بازی کودکان نسبت به جمعیت شهر و تعداد کودکانی که برای تفریح به ا ین پارک مراجعه می کنند بسیار در مضیقه می باشد.
مورد بعدی خیابان پارک شهر می باشد که وجود سرعت گیر در این خیابان به دلیل تردد خانواده ها و عابران پیاده جهت استفاده از پارک نیاز می باشد چون با توجه به وسعت این خیابان متاسفانه تعدادی از رانندگان سرعت مجاز را رعایت نمی کنند که این امر گاهی موجب به وجود آمدن حوادث ناگواری می شود.
با تشکر از زحمات شهردار محترم و کادر شهرداری

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: