قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

آغاز پروژه کانیو گذاری در کوچه ولایت فقیه نهم

آغاز پروژه کانیو گذاری در کوچه ولایت فقیه نهم

با توجه به آغاز فصل کار یکی از مهمترین پروژه هایی که در دستور کار شهرداری هادیشهر قرار گرفت کانیو گذاری به صورت گسترده در سطح شهر و کوجه ها و معابر بود.

در همین راستا شهردار هادیشهر مهندس صادقیان که تاکید بر زیبا سازی و آراستگی شهر دارند اعلام کرد هرچه در توان داریم در طبق اخلاص گذاشته و در خدمات رسانی به شهروندان که مشکل در تردد و محل زیست خود دارند دریغ نخواهیم کرد.

کوچه ولایت فقیه نهم هم از این قائله مستثنی نبوده و امروز زیرسازی و کانیو گذاری در این نقطه آغاز شده و بعد از این مرحله در فاز بعدی شاهد آسفالت ریزی این کوچه و سایر معابر خواهیم بود.

در نهایت از واحد فنی و شهرسازی شهرداری هادیشهر که با تمام توان خود در اکثر نقاط شهر در حال اجرای پروژه های بسیار مفید و اساسی هستند کمال تشکر را داریم.

در این خصوص روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری هادیشهر گفت : طبق تماسهایی که مردم با سامانه 137 داشته اند و در پی بازدید هایی که از پروژه هایی این چنین از سطح شهر داشته ایم رضایت مندی مردم از عملکرد شهرداری و خصوصا شهردار محترم در سطح عالی بوده و این باعث تشویق مضاعف در خدمات رسانی شهرداری هادیشهر شده است.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (612)
کد خبر: 76
  • آغاز پروژه کانیو گذاری در کوچه ولایت فقیه نهم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# فریدون کامل علمداری
اینجانب به نمایندگی از اهالی کوچه ولایت فقیه از جناب اقای شهردار و تمام پرسنل شهرداری که جهت ابادی شهرمان مخصوصا به کوچه ولایت فقیه 9 و توسعه پارک شهر زحمت می کشند تقدیر و قدر دانی می نمایم ..
2
# فریدون کامل علمداری
با تقدیر وتشکر
3
# فریدون کامل علمداری
با تقدیر و تشکر

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: