قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

آغاز عملیات احداث بلوار در ورودی شرق هادیشهر

آغاز عملیات احداث بلوار در ورودی شرق هادیشهر

احداث بلوار ورودی هادیشهر از سمت سیه رود کلید خورد تا در بهبود و تسریع ترافیک شهری و کاهش تصادفات نقش عمده ای داشته باشد.

شهرداری هادیشهر در سال 93 که به فرموده رهبر فرزانه سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» با جدیت طرح های عمرانی بسیاری را در دستور کار خود قرار داده توانسته است رضایت مندی مردم را جلب نماید و این باعث دلگرمی برای ادامه مسیر است.

بلوار ورودی شهر از سمت سیه رود - لیورجان که یکی از نقاط حادثه خیز شهر محسوب میشد بعد از رایزنی ها و جلسات و مکاتبات متعدد به مرحله اجرا گذاشته شد و بعد از نقشه برداری، زیرسازی، و تعریض و آسفالت ریزی اکنون نوبت احداث بلوار رسیده است که از امروز عملیات اجرائی آن شروع شده است.

شهردار هادیشهر : امیدواریم در مدت کمتر از سه ماه سه پروژه بزرگ و مهمی که عبارتند از میدان مقابل بیمارستان، میدان مقابل  شهرک فرهنگیان و احداث بلوار مابین این دو میدان به مرحله بهره برداری برسد و همینجا جا دارد از همه ادارتی که شهرداری را در تسریع این عملیات یاری میکنند تقدیر و تشکر نماییم.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (757)
کد خبر: 82
  • آغاز عملیات احداث بلوار در ورودی شرق هادیشهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# فریدون کامل علمداری
تقدیر و تشکر از جناب اقای شهردار مهندس صادقیان که در ابادی شهرمان شبانه زحمت می کشند امید انکه فکری به میدان ولایت فقیه نیز داشته باشند که نام میدان چه کنم از روش برداشته بشه.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: