قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

دیدار شهردار هادیشهر با رئیس اداره برق

دیدار شهردار هادیشهر با رئیس اداره برق

تامل و همکاری ادارات تضمین کننده سلامت و رضایت مندی شهروندان هر شهری است که این مهم هرگز میسر نمیگردد مگر با همکاری بی منت و بدون چشم داشت همه ادارات . خوشبختانه در شهر هادیشهر با مدیریت صحیح فرماندار محترم شهرستان جلفا و سیاست کاری شهردار هادیشهر که بزرگتری سازمان خدمات رسانی در شهر می باشد این مهم در ماه های اخیر بیش از پیش به چشم می خورد.

در این خصوص شهردار هادیشهر طی جلسه ی با رئیس محترم اداره توزیع برق شهرستان جلفا اذعان داشت شهرداری هادیشهر آماده همکاری با تمام ادارات می باشد تا با کمک هم مشکلات و معضلات موجود حل شده و رضایت مندی مردم جلب شود. همچنین صادقیان با تقدیم لوح سپاس از زحمات آقای مهندس علیزاده رئیس محترم اداره توزیع برق و پرسنل زحمت کش آن اداره تقدیر و تشکر نمود و همکاری تنگاتنگ بین شهرداری و اداره برق را ستودنی توصیف کرد.

علیزاده رئیس اداره برق: ضمن تشکر از شهردار محترم و پرسنل خدوم شهرداری از همکاری خوبی که بین دو اداره وجود دارد ابراز رضایت مندی کرد و از کمکهای شهرداری به اداره برق تقدیر و تشکر نمود. علیزاده افزود : در اجرای پروژه بلوار ولایت فقیه و میدان مقابل بیمارستان هادیشهر که از بزرگترین طرح های عمرانی محسوب می شود حدود 80 تیر برق جابجا و 30 تیر برق جایگزین شدن و قولهای مساعدی در خصوص تامین روشنایی بلوار ورودی شرق هادیشهر داده شد تا بعد از تکمیل پروژه توسط شهرداری اداره محترم توزیع برق نسبت به روشنائی معابر و بلوار اقدام نماید.

مهندس علیزاده افزود : علاوه بر همکاری که بین شهرداری و اداره برق وجود دارد این اداره در یک اقدام کم نظیر اقدام به اصلاح تیرهای دوبله و ایجاد RING در شهر نموده تا خاموشی های احتمالی را به کمینه برساند.

همچنین از جمله موضوعات مهمی که در این نشست به توافق دو طرف رسید تامین برق پارک شهر که در حال توسعه می باشد بود تا با استقرار وسائل جدید و مدرن بازی امکان بهره وری به حداکثر برسد.

تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (871)
کد خبر: 84
  • دیدار شهردار هادیشهر با رئیس اداره برق

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: