قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

معارفه شهردار جدید هادیشهرِ، آقای مهندس میکائیل صادقیان

معارفه شهردار جدید هادیشهرِ، آقای مهندس میکائیل صادقیان

مرتضی موحدنیا مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی در مراسم معارفه شهرداران شهرهای جلفا و هادی‌شهر که در مورخه 1392/09/20 برگزار شد اظهار کرد: دوام و پایداری توسعه شهرها مستلزم بهره گیری از مدیران توانمند و با ثبات در امور شهری است.

وی افزود: مدیران توانمند می توانند با مشارکت دهی مردم به عنوان پشتوانه قوی، زمینه رشد و بالندگی همه جانبه شهر و به تبع آن رفاه مردم و آبادانی شهر را فراهم کنند. وی تعامل سازنده اعضای شوراهای اسلامی و پرهیز از اختلاف فی مابین را متذکر شد و گفت: متاسفانه در شوراهای اسلامی دور سوم در برخی موارد وجود اختلاف سلیقه ها باعث فاصله گیری نهاد شورا و شهرداری از رسالت خویش شد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی اظهارکرد: شهرداران به عنوان مجری مصوبات شوراها عمل کرده و از وظیفه ذاتی خود در جذب سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی غافل شدند.

موحدنیا خاطرنشان کرد: نهاد خدمت رسان شهرداری باید با ایجاد منابع درآمد پایدار شهری و سهیم شدن در تولید و اشتغال زمینه رشد و توسعه یکنواخت شهرها را فراهم کند.

وی شهرداران را مجری قوانین و مقررات شهری دانست و از آنان خواست در اجرای قانون به طور صحیح و دقیق عمل کرده و حقوق شهروندی را به طور کامل رعایت کنند. وی در عین حال چابک سازی بدنه شهرداری را به شهرداران یادآوری کرد و گفت: بدنه شهرداری باید با بهره گیری از نیروی انسانی فعال و صادق روند حرکت خدمات رسانی به مردم را تقویت کند.

فرماندار جلفا هم در این مراسم گفت: شهرداران منتخب با رویکرد فرهنگی و عمرانی زمینه رشد و تعالی شهرها را فراهم کنند.

مختار سیفی افزود: انجام امور شهری با تدبیر و ایجاد امید و آرزو در شهروندان مقوله ای است که باید شهرداران همسو با دولت در تحقق آن تلاش کنند.

وی بهره مندی از تجارب و اندوخته های مدیران قبلی را به شهرداران متذکر شد و گفت: وحدت و همدلی بین شهرداری و شورا و دستگاه های اجرایی امری انکار ناپذیر و به نفع توسعه شهری است.

فرماندار شهرستان جلفا با اشاره به رسالت اصلی شهرداران، اجرای صحیح قانون و تلاش برای ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان در کنار افزایش درآمدزایی را برای آنان یادآوری کرد. سیفی به مشکلات شهرداری هادیشهر در دوره سوم شوراها اشاره کرد و گفت: شوراهای دور چهارم با همفکری و تعامل با یکدیگر عقب ماندگی این شهر را جبران کنند.

در این مراسم با حکم استاندار آذربایجان شرقی آقای میکاییل صادقیان به عنوان شهردار شهر هادیشهر معرفی شدند.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (918)
کد خبر: 9
  • معارفه شهردار جدید هادیشهرِ، آقای مهندس میکائیل صادقیان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# پيمان
تبريك فراوان آقاى شهردار.با آرزوى موفقيت.
2
# علی
تشکر.

مدیریت تغییر
مديريت فناوري اطلاعات
مديريت مشارکتي/کارتيمي
مديريت پروژه
مديريت کيفيت
مدیران
مدیریت آموزشی
مدیریت بهره وری
مدیریت تغییر
مدیریت توسعه
مدیریت تولید و عملیات
مدیریت راهبردی
مدیریت ریسک
مدیریت زمان
مدیریت زنجیره تامین
مدیریت محصول
مدیریت و برنامه ريزي منابع سازماني
مدیریت کسب و کار
مدیریت کیفیت
مفاهیم مدیریتی
مهندسي مجدد
بازاریابی مدیریت

بازاریابی

مشاوره بازاریابی مدیریت.
مديريت

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: