قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

بازدید فرماندار محترم شهرستان از پارک شهر

بازدید فرماندار محترم شهرستان از پارک شهر

پارک شهر یکی از نقاط مهم فرهنگی تفریحی در هادیشهر می باشد. با توجه به گسترش و توسعه آن که در چند ماهه اخیر شاهد بودیم اهمیت و استقبال مردم نسبت به گذشته چندین برابر شده است لذا با توجه به این استقبال مردم شهرداری هادیشهر نیز با تاکید مهندس میکائیل صادقیان شهردار هادیشهر در بعد فرهنگی و تفریحی و عمرانی اقدامات مهمی من جمله اصلاح استخر، گلکاری در سطح گسترده، تملک و الحاق زمینهای مجاور به پارک شهر، احداث آلاچیق ، تسطیح ، تعویض مبلمان و .... انجام داده است.

به گفته شهردار هادیشهر : با توجه به گسترش جمعیت و افزایش خواسته های مردم در خصوص محل های تفریحی و ورزشی، شهرداری هادیشهر نیز با گسترش فضای سبز و درختکاری در مناطق مختلف و بازسازی و توسعه پارک شهر به این نیاز مردم پاسخی قابل قبول داد و توانست امتیاز مثب از مردم دریافت نماید.

همچنین صادقیان افزود : ست بازی ورزشی که اخیرا در محل پارک شهر نصب گردیده با استقبال گرم و پرشور خانواده ها و نوجوانان مواجه بوده است و این نقطه عطفی است برای تشویق ما جهت توسعه مکانهای تفریحی ورزشی.

در همین راستا فرماندار محترم شهرستان جلفا جناب آقای مهندس محمودی با حضور آقای شهردار از پارک شهر و امکانات جدید که نصب گردیده بازدید نمودند. در این دیدار شهردار در مورد عملکرد و اقدامات انجام گرفته شده و پروژه هایی که در آینده انجام خواهد شد توضیحاتی ارائه کردند.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (829)
کد خبر: 91
  • بازدید فرماندار محترم شهرستان از پارک شهر
  • بازدید فرماندار محترم شهرستان از پارک شهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# علیزاده
دست همه مسئولان من جمله فرماندار محترم و شهردار فعال درد نکنه. لطفا به محل بازی جوانان بیشتر توجه شود چون آینده ایران عزیزمان به دست آنها رقم خواهد خورد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: