قانون شهرداریها

 ماده 100

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


اخبار

انتخاب شهروند نمونه

انتخاب شهروند نمونه

فضاهای زیبا و طراحی شده ی شهری کمک بسیاری به شهروندان در رسیدن به آرامش و لذت بصری و در نهایت زندگی بهتر و شاد تر خواهند شد. اینکه هر روز چشمانمان از دریچه ی پنجره مان محیطی زیبا را تماشا کند و هر روز در خیابان ها و کوچه هایی قدم بزنیم که لذت دیداری را عایدمان کنند میسر نخواهد شد مگر با مشارکت شهروندان شهرمان. از این رو شهرداری هادیشهر هرماه اقدام به شناسائی و معرفی شهروند نمونه می نماید تا بدین طریق مشوق سایر همشهریان عزیز در یاری رساندن و همکاری با شهرداری باشد.

در همین راستا آقای یعقوب اسدی از اصناف خیابان امام خمینی به عنوان شهروند نمونه این ماه معرفی می شود چرا که با نظیف نگاه داشتن محیط کار خود و کاشت گلهای بسیار زیبا در معبر عمومی در هرچه زیباتر شدن محیط زندگی خود و همسایگان و در کل شهر هادیشهر تلاشی دو چندان نموده است که در همینجا از همت والای ایشان کمال تشکر و قدردانی را داریم. امید است سایر همشهریان عزیز نیز با زیباسازی محیط زندگی خود همیار شهرداری باشند.

شهروندان عزیز هادیشهر می توانند با معرفی زیبایی های محل زندگی و مسکونی خود به روابط عمومی شهرداری هادیشهر یا تماس با سامانه 137  از طریق ارسال تصاویر و آدرس خود در این جشنواره شرکت کنند. در نهایت از میان شرکت کنندگان بهترین و زیباترین محیط انتخاب شده و از شهروند نمونه با اهدای جوایز ارزنده و لوح سپاس تقدیر خواهد شد.

تعداد امتیازات: (8) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (728)
کد خبر: 95
  • انتخاب شهروند نمونه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: