قانون شهرداریها

 ماده صد

 ماده 5

 ماده 77


 درباره شهرداری هادیشهر

 چارت سازمانی

 معرفی واحدها و پرسنل

 گردش کار واحدها


RSS comment feed نظرات ارسال شده (7)

1
# خادم مردم
بهبود فضای شهری واحقاق حقوق مردم:
ضمن سلام وخسته نباشید محضر جناب شهردار محترم وهمکاران معززتان.
در سایه تلا ش های دولت دکتر روحانی ورسیدگی به حقوق حقه مردم همیشه مظلوم و در سال تکریم مردم نکات وپیشنهداتی چند ودر خور توجه به شرح ذیل جهت هر چه بهتر شدن محیط شهری وارتقا عملکرد مسولان شهرداری ودلگرمی مردم شریف وگرانمایه به رعایت حقوق شهروندی وامید به آینده ای درخشان اعلام می گردد:
الف-- احداث چندین مینی پارک در نقاط مختلف هادی شهر شمالی وجنوبی با توجه به تراکم جمعیتی.
ب-- نصب سطل زباله های بزرگ در معابر شلوغ که اغلب با ریختن آشغال وپر شدن سطل ،آشغال به دور وبر سطل وجوی ها ریخته شده وفضای نا مناسب وبد منظرهای ایجاد می شود.
پ-- ایجاد فضای سبز در هر محله با وجود گسترش جمعیت شهری وآینده نگری های لازم.
ت--ترمیم چاله های ایجاد شده برای رفع ترکیدگی آب و.... در معابر که مشکل تردد برای شهروندان عزیز ایجاد کرده ودر بعضی مواقع خسارت جانی ومالی می گردد.
ث--مسئله ناودان های کوچه ها- غدغن نمودن هدایت آب پشت بام ها از بلندی به کوچه وریزش آب آنها بر سر وروی مردم ،بلکه هدایت آن به وسیله ی لوله ی پلیکا به سطح زمین .
2
# سیداصغربنی هاشمی گرگری
با سلام خواهشمندم در مورد تاکسی های میسر جلفا _هادیشهر با مسولین مربوطه هماهنگی لازم را انجام نمائید من ساکن هادیشهر جنوبی هستم تا به حال یک بار نشده که از جلفا سوار تاکسی باشم و در گرگر پیاده بشوم همیشه یا رانندگان میگویند چون مسافر نداریم نمیرویم یا صبحها میگویند کار بانکی واجب داریم و بعد از ظهرها میگویند کار شخصی واجب داریم اگر مسیر جداست تاکسی ها را نیز جدا کنید تا ما سوار تاکسیهای مقصد مورد نظر خود بشویم یا اگر جدا نیست پس برنامه ریزی داشته باشند مسئولان که این مشکل نیز حل گردد با سپاس
3
# علی
سلام آقای شهردار لطفا اگه وقت کردین به خ تعاون یک سری هم بزنید 1-لکه گیری 2-زیباسازی 3-پیادرو ندارد 4-روشنایی ندارد
4
# نامشخص
سلام لطفا به جای چراغ بارونی کردن خیابان ها یه فکری به حال آسفالت خیابون ها کنین
5
# شهروند
ایجاد فلکه مناسب ( نه مثل میدان امام حسن) در چهارراه کول تپه. با تشکر
6
# خادم
سلام ،سر کوچه محمودی چند مدته کنده شده وقلمبه شده عبور ومرور مشکل شده لطفا رسیدگی کنید.به پارک شهر رسیدگی شوداز جمله به دستگاههای ورزشی وزیر ساخت آن توجه شود ودستگاهها محکم نصب شده ودور وبر آن ماسه ریخته شده آسفالت شود -استفاده از آسفالت های آماده به عوض سنگ ریزه های محل بازی--رسیدگی به آبشار وتمیزی آب آن--رسیدگی به فضای سبزپارک-عدم عبورو مرور ماشین ها در چهارشنبه وپنجشنبه بازاروهدایت آنان از مسیرهای دیگر-گلکاری کنار خیابان ها وبلوارهای بزرگخصوصا بلوار ولایت فقیه سبزه وگلکاری شود--هرس درختان به موقع وبه اندازه .با تشکر
7
# حسن
سلام لطفا تاکسی هایی جلفا را از خیابان گلزار شهدا به ایستگاه فدیم مینی بوسها ی جلفا انتقال داده تا از ترافییک وحشتناک مقابل مسجد جامع کاسته شود

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: